پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

صفحهشهردار آبیک:دکتر عباس دادخواه 


دسته بندي اخبار 
نایب رییس شورای شهر آبیک : بازنشستگی پایان کار نیست  ازخدمات 30 ساله آقای علی شجاعی فر نیروی شاغل در واحد اجراییات شهرداری آبیک تجلیل به عمل آمد. چه غرور آفرینند آن عزیزانی كه در كمال صداقت و درستكاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت خدمت خالصانه از هیچ كوششی دریغ نورزیدند. 
کد خبر : ۳۹۴۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ 
۱۲:۱۷:۳۱
نایب رییس شورای شهر آبیك : بازنشستگی پایان كار نیست  ازخدمات 30 ساله آقای علی شجاعی فر نیروی شاغل در واحد اجراییات شهرداری آبیك تجلیل به عمل آمد. 
چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذراندند و در جهت خدمت خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیدند
کد خبر : ۳۹۴۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ 
۱۲:۱۱:۳۹
اولین جلسه كارشناسی انعقاد تفاهم نامه شهرداری و آبفای استان در خصوص تكمیل ۳۰ كیلومتر باقیمانده اگوی شهری در محل شهرداری  برگزار شد. 
شهردار آبیک با تاکید بر تسریع در روند شروع عملیات اجرای این پروژه گفت  شهرداری با تامین منابع مالی این پروژه در فاز اول ۵ کیلومتر این شبکه فاضلاب را در ماه های پایانی سال اجرا می کند.
کد خبر : ۳۹۴۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ 
۱۱:۵۴:۳۲
میز خدمت مدیران شهری با حضور مهندس فتوحی فرماندار در محله مهدیه شهر آبیك 
شب گذشته میز خدمت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر،مدیران شهرداری به همراه مهندس فتوحی فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای خدمات رسان در محله مهدیه شهر آبیک در محل مسجد چهارده معصوم بعد از اقامه نمازمغرب و عشاء برگزار شد.
کد خبر : ۳۹۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ 
۱۶:۴۳:۷
صفحه1از7123456...7.بعدي.برو5.5.0.0
گروه دورانV5.5.0.0